Kadın cezaevinin ‘medyatik’ koğuşu: ‘B11’de olaysız gün yok’

İstanbul’da bulunan Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi B11 koğuşunda husumetli gruplar arasında her gün kavga çıkıyor. Koğuşta bulunanlar arasında ise Galatasaraylı futbolcuların yüksek kazanç beklentisi ile para verdiği iddia edilen Seçil Erzan, Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer’in ablası Serap Özer ile Barış Boyun çetesi ve Anucur çetesine üye olduğu iddiasıyla tutuklanan kadınlar yer alıyor.

Halk TV’den Dinçer Gökçe’nin haberine göre, her bir koğuşta 20-25 kadın kalıyor. İki husumetli grup arasında yaşanan kavgaya ise cezaevi idaresinin karışmadığı öne sürülüyor.

Barış Boyun çetesi ve Anucur çetesine üye olmakla suçlanan kadınlarla aynı koğuşta kalan Serap Özer’in de kardeşlerine verilen 11 bin yıl hapis cezasını öğrendiğinde bayıldığı iddia edildi.

Sevgilisiyle görüşen bir kadını kaçırıp işkence ettiği öne sürülen sosyal medya fenomeni Gizem Karamelek, Karadağ mafyasının önde gelen isimlerinden Jovan Vukotic cinayeti nedeni ile tutuklu bulunan isimlerden Asiye Yüksel de B 11 koğuşunda bulunuyor. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx