Xiaomi’nin yeni mekanik klavyesi ilgi çekiyor

Xiaomi, klavye meraklılarını ve üretkenlik arayışındaki kişileri etkileyecek bir dizi özellikle donatılmış kompakt bir klavye olan Xiaomi Mekanik Klavye TKL’yi resmi olarak piyasaya sürdü. TKL terimi, TenKeyLess’in kısaltmasıdır ve bu, klavyenin sayısal bir tuş takımına sahip olmadığı anlamına gelir. Böylece, bu kompakt klavye, klavye meraklıları ve üretkenlik arayanları kendine hayran bırakacak çarpıcı bir özellik dizisine sahiptir.

Xiaomi Mekanik Klavye TKL, kullanıcıların uzun süre boyunca rahat ve ergonomik bir yazma deneyimi sürdürebilmelerini sağlamak için F tuşu alanı ile ana tuş alanı arasındaki mesafeyi sıkıştırma başarısını gösterirken, dikkatlice optimize edilmiş 87 tuşlu bir düzen benimser. Keycaps, daha büyük bir yay ile düşünceli bir şekilde düzenlenir, böylece yorgunluk azaltılır. Keycaps, iki renkli enjeksiyon kalıplama süreci kullanılarak üretilmiştir. İki renkli tasarımın bir sonucu olarak, arka aydınlatmalı klavye karanlıkta izlenmeye değer bir güzelliktir. Arka ışık efekti sürekli ışık, nefes alma, yıldız ışığı ve daha fazlasını içerir.

Xiaomi’nin yeni mekanik klavyesi ilgi çekiyor

Klavye ayrıca, sol tarafta görevler veya sistemler arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilmek için tasarlanmış bağımsız düğmelerle birlikte gelir. Xiaomi Mekanik Klavye TKL, iki mil tipi sunar; ofis çalışması için mükemmel olan, pürüzsüz, lineer yazma için portakal VC Pro ve oyuncular için beyaz VB Pro anahtarı, tatmin edici bir dokunsal his ve oyun sırasında geliştirilmiş onay sunar. Windows ve macOS sistemleri ile uyumluluk ve Bluetooth, kablosuz 2.4GHz ve kablolu bağlantılar için destek sunarak, Xiaomi Mekanik Klavye TKL çeşitli kurulumlara kolayca adapte olur. 2000mAh’lik pil, kesintisiz uzun saatler boyunca kullanımı garanti eder.

Fiyatlandırma ve Uygunluk açısından, Xiaomi Mekanik Klavye TKL, 199 yuan (28$) karşılığında kitlesel finansman altında sunuluyor. Kitlesel finansman etkinliğinin ardından, kablosuz klavye 249 yuan (34$) karşılığında satışa sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx