Ünlü şarkıcı Taylor Swift’in hayranları 5 aydır çadırda bekliyor

33 yaşındaki ünlü şarkıcı ve müzisyen Taylor Swift gündemden düşmüyor… Geçtiğimiz günlerde biletleri aylar öncesinden tükenen Eras Tour ile rekorları altüst eden şarkıcının bu turne sayesinde net varlığının 1.1 milyar dolar olduğu açıklanmıştı.

Şimdi de milyarlarca dolar gelir getiren ve kalabalık ile sismik aktivite rekorları kıran turnesi Eras Tour’un Arjantin konserleri öncesinde hayranlarının tam 5 aydır sıra beklediği öğrenildi.

Arjantin’in başkenti Buenos Aires’te hayranlarından bir ekip, Swift’in 9-11 Kasım tarihleri arasında üç konserle Latin Amerika ayağını başlatmaya hazırlandığı River Plate Stadyumu’nun dışındaki çadırlarda uyuyor.

ÇADIR BAŞINA 60 KİŞİ YER ALIYOR

Pitchfork’un raporuna göre, dört çadır ve yüzlerce hayran var; her üye, alanların her zaman dolu olmasını sağlamak için titizlikle planlanmış bir rotasyon programına katılıyor. Çoğu hayran konsere genel giriş biletini de aldı ancak amaçları, kapılar açıldığında sahneye mümkün olduğunca yaklaşmak olarak biliniyor.

Pitchfork, “İki organizatör tarafından oluşturulan ve yöneticiler tarafından güncellenen dahili bir e-tablo, çadır başına yaklaşık 60 kişiyi takip ediyor. Çoğu genç kadın ama 18 yaşın altındakilere izin verilmiyor.” diye ekledi.

Ünlü şarkıcının hayranlarından olan 21 yaşındaki bir genç kız, “Beş aydır bu çadırdayız. Genellikle babama bir parkta olduğumu ya da stadyumun yakınında yaşayan bir arkadaşımı ziyaret ettiğimi söylüyorum” derken kim olduğunun ortaya çıkmasını önlemek için kimliğinin gizli kalmasını istedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx