Ünlü Pop Yıldızı Saçlarını Kazıtmıştı: Britney Spears 16 Yıl Sonra Neden Kafasını Kazıttığını Anlattı

Britney Spears People dergisine; “Sonunda sesimi yükseltme ve konuşma zamanım geldi ve hayranlarım bunu doğrudan benden duymayı hak ediyor. Artık komplo yok, yalan yok; yalnızca geçmişimin, bugünümün ve geleceğimin sahibiyim.” dedi.

Daha sonra Toxic şarkıcısı, düşüş sürecinde babası ve basın tarafından “geri itildiği” konusunda ayrıntılara girdi.

“Büyürken o kadar çok gözlerime bakılmıştı ki. Ergenliğimden beri tepeden tırnağa bakılmıştım, insanlar bana vücudum hakkında ne düşündüklerini söylüyorlardı. Kafamı tıraş etmek ve harekete geçmek benim geri adım atma yollarımdı.

Britney şöyle devam etti: “Basında bedenim hakkında eleştiri almanın kötü olduğu düşünceleri çok kötüydü. Bana defalarca şişman göründüğümü ve bu konuda bir şeyler yapmam gerektiğini söyledi.”

“Bir robot oldum. Ama sadece bir robot değil, bir çeşit çocuk robot” dedi, “O kadar çocuklaşmıştım ki, kendimi kendim gibi hissetmemi sağlayan şeyleri kaybediyordum.

“Konservatörlük beni kadınlığımdan uzaklaştırdı, çocuk yaptı. Sahnedeki bir kişiden çok bir varlık haline geldim. Müziği her zaman kemiklerimde ve kanımda hissetmiştim; bunu benden çaldılar.”

Spears’ın 2007 Yılında Başlayan Zor Zamanları

Britney , 2007 yılında eski kocası Kevin Federline’dan boşanmasının kesinleşmesinin ardından dengesiz davranmaya başladı ve iki çocuğunun velayetini de kaybetti.

Şubat 2007’de Kevin’in evine geldi ve oğullarını görmek isted , ancak iddiaya göre Kevin bunu reddetti.

Eski sevgilisiyle yaşadığı tartışmanın ardından yıldız, Kaliforniya’nın Los Angeles banliyösündeki bir kuaför salonuna kaçtı. Kuaför onu vazgeçirmeye çalıştığında Britney jileti kaptı ve kafasını tamamen kazıdı.

Daha sonra şarkıcı velayet altına alındı, bu da babası Jamie’nin onun mali ve kişisel varlıkları üzerinde kontrol sahibi olduğu anlamına geliyordu ve bu da 13 yıl sürdü.

12 Kasım 2021 günü bir yargıç, Britney’nin nihayet hayatının ve kariyerinin tam kontrolünü ele almasına izin verildiğine karar verdi .

Britney’nin babası Jamie, Eylül ayında babası vasilik görevinden alınmıştı .

Yargıç koruyuculuğunun herhangi bir zihinsel değerlendirme gerektirmeden sonlandırılmasına karar vererek, 2008’den bu yana ilk kez tetikçiye hayatının kontrolünü verdi.

Yargıç o dönemde şöyle demişti: “Her şeyi okudum. Jamie Spears’ın uzaklaştırılmasının Britney Spears’ın çıkarına olduğuna inanıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx