Samsung Galaxy M44’ün ilk görüntüsü ortaya çıktı

Temmuz ayında, Samsung Hindistan’da Galaxy M34 5G akıllı telefonunu piyasaya sürdü. Bu cihaz, dolu bir özellik listesiyle bütçe dostu bir segmenti hedefliyordu. Şimdi, Samsung’un bu modelin devamı olan Galaxy M44 üzerinde çalışmaya başladığı ve cihazın ilk resminin zaten sızdığı görülüyor.

Sızdırılan resim, duyumcu Anthony(@TheGalox_) tarafından geldi ve M44’ün mevcut Galaxy serisi akıllı telefonlarının tasarım diline sahip olduğunu gösteriyor. Arka kısım, yanında bir LED flaşla üç kamera çıkıntısı içeriyor. Arka kısım plastikten yapılmış gibi görünüyor ve yan kısımlar düz bir tasarıma sahip olabilir. Akıllı telefon şu anda sadece NRRA sertifikasında yer aldığı için, cihazın ilk olarak Güney Kore’de, muhtemelen Samsung Galaxy Jump 3 adı altında piyasaya sürüleceği anlaşılıyor.

Daha önceki bir benchmark listesi, akıllı telefonun bir Snapdragon 888 yonga seti içereceğini ortaya koydu. Exynos 1280’e göre daha eski bir çip olmasına rağmen, hemen hemen tüm yönlerden Exynos’tan daha iyi performans gösteriyor. Akıllı telefonun küresel versiyonunun bu çipi alıp almayacağını görmek ilginç olacak.

Önceki model olan Galaxy M34 5G, pürüzsüz bir 120Hz AMOLED ekran ve etkileyici bir 50MP OIS donanımlı ana kamera içeriyordu. Performans açısından, 8GB RAM ve 128GB depolama ile birlikte bir Exynos 1280 çipini, ayrıca 25W hızlı şarjla desteklenen büyük bir 6.000mAh bataryayı barındırıyordu. Eğer Samsung bu donanımla yeni model için devam ederse, özellikle SD888’in dahil edilmesiyle büyük bir yükseltme olurdu. Ancak, küresel versiyonların SD888 ile gelmesi durumunda, fiyatta hafif bir artış bekleyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx