Resident Evil 4 Remake’in iPhone 15 Pro Sürümü 60 Dolar Olacak!

 
Capcom tarafından oyunculara sunulan Resident Evil 4’ün yeniden yapım sürümü bildiğiniz üzere iPhone 15 Pro cihazına gelmeye hazırlanıyor. Bu ayın başlarında Apple etkinliği kapsamında duyurulan bu sürümün ise şimdi 60 dolardan satışa sunulacağı belirtiliyor.
 
Oyun tam fiyattan çıkış yapacak
 
 
 
Apple, bu ayın başlarında en yeni iPhone modellerini açıklamış ve yakında çıkacak olan iPhone 15 Pro’da konsol kalitesinde oyunlar oynanabileceğini belirtmişti. Şimdi ise bu oyunlar yavaş yavaş gelmeye başlıyor ve fiyatlar pek de oyuncuların istediği gibi değil.
 
RE 4 remake şu anda iOS mağazasında ön siparişlere açık durumda. Bu ön siparişlere yalnızca Phone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, bazı iPad Pro ve iPad Air modellerinin sahipleri ulaşabiliyor. Diğer taraftan VGC kaynakları, Birleşik Krallık’ta temel oyunun ücretsiz olduğunu ancak uygulama içi satın alma işlemlerinin de yer aldığını doğruluyor.
 
 
 
Oyunun ücretsiz sürümü 700 MB’lık bir demo niteliğinde olacağı belirtiliyor ve bu noktada oyuncular oyunun tamamını oynamak için 60 dolarlık bir fiyat ödemek durumunda kalıyor. Oyunun iPhone 15 Pro cihazında ise 2023’ün sonlarında yayınlanacağı aktarılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx