Hamas’a yardım eden Pornhub yıldızına yaptırım! Gelirleri donduruldu!

Bir dönemin en popüler cinsel içerikli film yıldızı olan Mia Khalifa, yakaladığı popülerliğin ardından sektöre veda ettiğini duyurmuştu. Hayranlarından gelen talep üzerine OnlyFans hesabı açan ve kariyerine buradan devam eden Khalifa, burada çok ciddi paralar kazanmaya devam ediyor. Müstehcen fotoğraflarını sadece aboneleri ile paylaşan 30 yaşındaki yıldız, zaman zaman siyasi yorumlarıyla da gündeme geliyor. Ünlü isimle ilgili ortaya çıkan son haber ise sosyal medyada gündem yarattı. İşte detaylar!

Ünlü yıldızın Pornhub gelirleri donduruldu! Sebebi ise Hamas’a yardım!

Bu sitede +18 videoları yer alan Mia Khalifa, hala seyredilen videoları sayesinde siteden gelir elde etmeye devam ediyordu. Ancak aslen Lübnanlı bir Arap olan Khalifa’nın İsrail – Filistin savaşındaki tarafı elbette ki Filistin’den yana. Hamas’a açık şekilde destek veren Mia Khalifa, bunu doğrulanmış X hesabı üzerinden de sürekli olarak söylüyor.

Ünlü ismin Pornhub üzerinden elde ettiği gelirlere ise tüm bu gelişmelerden sonra el konuldu. Mia Khalifa’nın Hamas’a destek veren söylemerinin ardından gelirlerinin dondurulması, sosyal medyada da büyük bir tepkiyle karşılandı. Pek çok kullanıcı bunun doğru bir yaklaşım olmadığını savunurken, dondurulan gelirlerin İsrail fonlarına aktarıldığı iddia edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx