Eski Başbakan Moda Haftası’nda Yaptığı Paylaşımla Olay Oldu

Finlandiya’nın eski başbakanı Sanna Marin Paris Moda Haftası’nda çok konuşuldu. Görevde olduğu sürede müzik festivallerinde ve partilerde sık sık gördüğümüz ‘farklı siyasetçi’ tekrardan gündeme geldi.

Eski Finlandiya Başbakanı Sanna Marin, görevde olduğu dönemde dans ettiği ve eğlendiği videolar ile gündemdeydi. Geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen Paris Moda Haftası’na katılan eski başbakan tekrar gündeme geldi.

Eski başbakan parti videolarından sonra kameralar önünde göz yaşlarını tutamamış ve özel hayatına saygı duyulması istediğini söylemişti.

Ortaya çıkan parti görüntülerinde eski başbakan kameraya dönerek dans ediyor ve şarkı söylüyordu. Muhalifler onun bu davranışlarını bir başbakana yakışmadığını söylemiş ve eleştirmişlerdi. Marin’in uyuşturucu testi olması gerektiğini bile söylemişlerdi.

Daha sonrasında yaşanan seçimde yenilgiye uğrayan eski başbakan Sosyal Demokrat Parti liderliğinden istifa etmişti. Görevde olduğu sürede “farklı bir siyasetçi” profili çizen Marin istifasından sonra siyaseti bırakarak eğlence ve medya sektörüne girdiğini açıklamıştı.

Sanna Marin, Paris Moda Haftası’nda yaptığı paylaşım ile Finlandiya gündeminde konuşulmaya başladı. Marin’in yaptığı paylaşımda giydiği son moda kıyafetler ve mücevherler dikkat çekti.

Finlandiya basını, 37 yaşındaki eski başbakan için “Siyasetçiden ünlü yıldıza dönüştü yorumunu yaptı. Bir çok siyasetçi tarafından “sosyete solculuğu” yapmakla suçlandı.

Geçen ay Hollywood yıldızlarının da içinde bulunduğu ünlü sanatçı, oyuncu ve direktörlerle çalışan yetenek ajansı Renge Media Partners, eski başbakan Sanna Marin ile sözleşme yaptığını duyurmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx