Twitch’in Ünlü İsmi Canlı Yayında Oral Seksten Sonra Ödül Gibi Ceza Aldı

Canlı yayın platformlarında skandallar bitmiyor, bitemiyor… Twitch’in en ünlü isimlerinden biri Kick adlı platformda yaptığı müstehcen yayının ardından akıl almaz bir ceza aldı ve kendini şaka gibi bir açıklamayla savundu.

Olayın faili ise Twitch’te 7,4 milyonluk devasa bir takipçi kitlesine sahip olan Heelmike adlı yayıncı.

Heelmike Twitch’teki bu takipçi kitlesine rağmen çok daha ‘serbest’ kuralları ve yayıncı kazançlarından aha az pay alması ile bilinen ve bu sebeplerle pek çok yayıncının yeni tercihi olmaya başlamış Kick adlı platformda da yayın yapıyor.

Heelmike Kick’te binlerce kişinin gözleri önünde bir kadınla oral seks yaptı!

Platformda zaten akıl almaz ve ekstrem diyebileceğimiz yayınları ile kısa sürede Twitch’ten kazandığından çok daha fazla para kazanmış olan yayıncı bu kez çok ileri gitti.

Bu müstehcen yayının ardından yayıncı platformdan şaka gibi bir ceza alarak yalnızca 1 günlüğüne banlandı.

Yasağın ardından yaptığı ilk açıklamasında ise ‘Ortalama 15 bin izlenen yayından sonra Kick’ten 1 gün yasaklandım ve zirveyi aştım. Enerjiyle geri döneceğim ama saygısızlık etmeyeceğim. Kick tüm zamanların en iyisidir çünkü içerik üreticilerin neyi yanlış yaptıklarını açıkça söylerler’ ifadelerini kullandı.

Yalnızca 1 gün süren “yasakçık” sonrası Heelmike yayınlarına sorunsuz bir biçimde devam ediyor.

Platformun topluluk kurallarında ise  ‘çıplaklık içeren, pornografik veya gerçek yada simüle edilmiş cinselliği tasvir eden, cinsel davranışı kolaylaştıran, teşvik eden, teklif veya talep eden canlı yayınlar, videolar ve yorumlar yasaklanır’ ifadelerine yer veriliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir