Oyuncu ve seslendirme sanatçısı Harun Can, köpeğini sevdirmediği için darp edildiğini açıkladı, şikâyetçi oldu

Spiderman ve Deadpool isimli süper kahramanları seslendiren ünlü seslendirme sanatçısı ve oyuncu Harun Can, köpeğini gezdirirken tanımadığı bir erkek tarafından darbedildiğini öne sürdü. İddiaya göre, köpeğini sevmek isteyen kişiye köpeğinin yabancılardan hoşlanmadığını belirten Can, saldırıya uğradı. Harun Can, saldırgandan şikâyetçi oldu.

Sabah’ta yer alan habere göre, kulağında kulaklıkla köpeğini gezdiren Can, bir erkeğin kendisini takip ettiğini fark etti. Yaklaşık 20 metre boyunca takip edilen Can’ın önünü Ali T., kesti. Kulaklığını çıkararak “Bir şey mi dediniz, duymadım” dedi.

Bunun üzerine Ali T., “Dursana lan köpeği seveceğim” dedi. Köpeğinin yabancı insanlardan hoşlanmadığını söyleyerek uzaklaşmaya çalışan Harun Can, tokat ve yumrukla saldırıya uğradı.

Kıyafetlerinin yırtıldığını ileri süren Can, vakit kaybetmeden polis merkezine giderek şikâyette bulundu. Harun Can’ın şikâyeti üzerine soruşturma başlatıldı.

Kavganın başrollerinden olan Ali T., Emniyet’e verdiği ifadesinde “Köpeğini gezdiriyordu. Köpeklerden korkuyorum, karşı karşıya geldiğimizde köpeği bana doğru yöneldi. Sahibine yönelik ‘Lütfen köpeği çeker misiniz?’ dedim. Ancak o bana ‘Nasıl konuşuyorsun lan sen?’ dedi. Sonrasında aramızda arbede çıktı” diyerek suçlamaları reddetti.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir