Müddet uzatıldı! Çabucak bankanıza koşun: Emekli maaşını getirenlere 10 bin TL veriyorlar

2022 yılında emekli maaşlarına gelen artırımla birlikte bankalar promosyon yarışına girmiş ve kampanyalar başlatmıştı. Promosyon indirimlerinde ortalık kötü kızıştı. Emekli promosyon ödemeleri için son tarih 31 Ağustos denilmişti lakin oluşan uzun kuyruklardan ötürü bu mühlet uzatıldı. Müddetinin uzatılmasıyla birlikte emeklilere müjdeli haber geldi! Bu haber ile daha çok kazanacaksınız. İşte ayrıntılar…

10 BİN LİRAYA KADAR ÖDEMEYE YAPILACAK

Emekli maaşlarına gelen artırımla birlikte en düşük emekli promosyonları artırılmış ve özel bankalar yarış içerisine girmişti. Fakat bu kampanyaların 31 Ağustos’ta son bulacağı belirtildi. Oluşan uzun kuyruklar sonucunda bu müddet uzatıldı. Özel bankaların cazip teklifleri devam ediyor. Ayrıyeten kimi bankalar güncellemeye giderek emekli yakınlarının getirilmesi durumunda promosyon ödemeleri 10 bin liraya kadar çıkarttı.

BU FIRSATI KAÇIRMAYIN! BANKANIZA KOŞUN

Aynı vakitte bankalar emekli promosyon ödemeleri kampanyasının müracaat tarihlerini ayarlayabilecek. Kampanya her bankasının kendi muahedesine nazaran geçerli olurken, fırsatlardan yararlanmak isteyenler şimdiden uzun kuyruklar oluşturdu. Ayrıyeten emekli maaşını bir diğer bankaya taşıyan emekliler maaşlarını taşıdıkları bankadan üç yıl boyunca alma taahhüdünde bulunacağı belirtilerek bunun haricinde kuralların yerine getirilmesi ile emekliler kampanyadan faydalanabileceği tabir edildi.

DAHA DA ARTABİLİR

Uzmanlar ise ödemelerin daha da artabileceğini öngörüyor. Mevzuyla ilgili açıklamalarda bulunan Tüketici Konfederasyonu Lideri Aydın Ağaoğlu şu açıklamalarda bulundu:

“Promosyon bedellerini düşük tutan kimi bankalar emeklilerin kendilerinden gitmeye başladığınız yani maaş hesaplarını diğer bankalara kaptırdığını görünce onlar da promosyon fiyatlarını artırmak zorunda kaldılar. Bu emekliler açısından keyifli yarışın artarak süreceğini öngörüyoruz”

HANGİ BANKA NE KADAR EMEKLİ PROMOSYONU VERİYOR?

AKBANK

Maaşa nazaran 4.650, 5.800, 7.000 lira promosyon ödüyor. Ayrıyeten en az 2 otomatik fatura talimatı verene 250 lira, kredi kartı alarak bin 250 lira ve üzeri harcama yapanlara 250 lira chip-para ödüyor.

Böylece emeklilerin yararı 7 bin 500 liraya kadar çıkıyor. Maaş yatmadan 2 gün evvel faizsiz para çekme fırsatı sunuyor.

DENİZBANK

Maaşa nazaran 675, 850, 1.000 lira promosyon ödüyor. 1 otomatik ödeme talimatı verenler ek mükafatla maaşa nazaran 1.425, 1.600, 1.750 lira alabiliyor.

GARANTİ BBVA

Maaşa nazaran 4.850, 6.000, 7.250 lira veriyor. Emekli yakınını getirene 250 lira ek ödeme gerçekleştiriyor. Bir yakını da getiren 7 bin 500 liraya varan ödeme imkanı elde ediyor.

ING

Maaşını taşıyanlara maaşa nazaran 4.650, 5.800, 7.000 lira veriyor. Emekli yakınını getirenler her bir kişi için 250 lira alıyor. En fazla 5 emekli yönlendirmesi için ödül kazanılabiliyor.

İŞ BANKASI

İş Bankası 31 Ekim’e kadar devam edecek kampanya kapsamında maaşını taşıyanlara maaşa nazaran 5.000, 6.250, 7.500 lira promosyon ödemesi yapıyor.

Ayrıca emekli tanıdığını İş Bankası’na getirenlere, Pazarama’da geçerli 500 liraya varan MaxiPuan ikram ediliyor.

Maaşını taşıyan emekliler, Maximum Kart ve ek kartları için aidat ödemiyor, havale ve EFT’lerini İşCep ve İnternet Şubesi’nden fiyatsız yapabiliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*