Mide bulandıran imgelerin akabinde Sunexpress’ten flaş karar

İYİ Parti İstanbul Vilayet Teşkilatı Kurucusu ve İBB Meclis Üyesi Ali Kıdık, Twitter hesabından, SunExpress Havayolları uçağındaki ikramlara ilişkin olduğu argüman edilen imgeler paylaşmıştı.

Görüntülerde, yolculara ve gruba ikram edilen yemeklerde yılan ve salyangoz çıktığı görülüyor. 

Sosyal medya hesabından hususla ilgili fotoğraf ve görüntü paylaşan Kıdık, “İğrenç ötesi, mide bulandırıcı, rezalet. SunExpress Havayolları uçağındaki ikram yemeklerinin içinden yılan başı, salyangoz, böcek, küf ne ararsan çıktı. Soru şu; bu bir komplo mu yoksa vurdumduymazlık mı?” sözlerini kullanmıştı.

Görüntülerin akabinde SunExpress Havayolları, bir açıklama yayımladı. Açıklamada “Uçak içi yemek servisine yönelik basında yer alan savların ve paylaşımların katiyen kabul edilemez olduğunu ve bahse ait ayrıntılı bir inceleme başlatıldığını bilgilerinize sunarız” denildi.

Sunexpress tarafından yapılan açıklama şu biçimde:

Havacılık bölümünde 30 yılı aşkın deneyimimiz ile uçaklarımızda konuklarımıza sunduğumuz hizmetlerin en üst kalitede olması ve hem konuklarımızın hem de çalışanlarımızın rahat ve inançlı bir uçuş tecrübesi yaşamaları en büyük önceliğimizdir.

Uçak içi yemek servisine yönelik basında yer alan tezlerin ve paylaşımların katiyen kabul edilemez olduğunu ve hususa ait ayrıntılı bir inceleme başlatıldığını bilgilerinize sunarız.

Söz konusu araştırma süreci neticelenene kadar, ilgili eser tedariğinin durdurulması da dahil, önleyici tüm önlemler ve aksiyonlar acilen alınmıştır.

SunExpress Hava Yolları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*