Hatayspor dönemi 4-1’le kapattı, Teknik Yönetici Ömer Erdoğan istifa etti

DUVAR- Harika Lig’in 38. ve son haftasında Hatayspor, alanında Giresunspor’u 4-1 yendi.

24’te Hayrullah Bilazer’in golüne Hatayspor 44 ve 80’de El Kaabi, 54’te Bertuğ Özgür Yıldırım, 64’te ise Kahraba’nın golleriyle karşılık verdi.

‘BU ÖYKÜYE SON VERMEK İSTİYORUM’

Maçı 4-1 kazanan ve ligi 12. sırada tamamlayan konut sahibi grubun teknik yöneticisi Ömer Erdoğan, müsabaka sonrası düzenlediği basın toplantısında misyonundan istifa ettiğini açıkladı.

Misyonu müddetince ellerinden geleni yaptıklarını tabir eden Erdoğan, şöyle devam etti: “Tarihinde birinci sefer Harika Lig’e çıkmış Hatayspor’un başına, daha evvel Üstün Lig deneyimi olmayan bir teknik yöneticisi getirerek zati ne kadar hamasetli ve bize karşı inançlı olduğunu (Lütfü Savaş) göstermişti. Biz de bu süreçte hem kulübü hem de bilhassa liderimizi mahcup etmemek için sahiden çok ağır bir biçimde çalıştık. Bu periyotta hem geçen sene hem bu sene bizimle çalışan futbolcu kardeşlerime de çok teşekkür etmek istiyorum. Bizim için 2 sene burada bilhassa 1,5 yılı hayal üzere geçti. Bu kulüpte çalışmaktan çok keyif aldık. Bizim için çok büyük bir onurdu… İki sene çok hoş bir kıssa yaşadık burada fakat bugün bu kıssaya son vermek istiyorum. Misyonumu bugün bırakacağım.”

Aldığı kararı yalnızca ailesi ve teknik grubunun bildiğini aktaran Erdoğan, “Başkanımız dahi bilmiyor. Liderimizle biraz sonra inşallah toplantı yapacağız. Ona da teşekkür edip, vazifesi bırakmak istediğimi ileteceğim” açıklamasında bulundu. (HABER MERKEZİ)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*