Gülşen’i ziyaret eden ağabeyi: Bomba üzere, tek kişilik koğuşta kalıyor

Ataşehir’de 30 Nisan’da verdiği bir konserde İmam Hatip Liselilere yönelik sarf ettiği kelamlardan ötürü hakkında başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan Gülşen Çolakoğlu’nu, ağabeyi Özden Bayraktar ziyaret etti. Ağabeyi Bayraktar, Gülşen’in durumuyla ilgili soruya ‘Bomba gibi’ karşılığını verdi. Bayraktar, Gülşen’in tek kişilik koğuşta kaldığını da söyledi.

Gülşen’in tutuklu olduğu Bakırköy Bayan Kapalı Cezaevi’ne sabah saatlerinde gelen ağabeyi Özden Bayraktar, ellerinde tatlı paketleriyle girdiği cezaevinde yaklaşık bir saat kaldı.

DHA muhabirinin sorusuna karşılık veren ağabeyi, kardeşinin çok güzel durumda olduğunu söz etti. Bayraktar, kardeşiyle ilgili “Bomba gibi” yorumu yaparken, kaldığı koğuşla ilgili soruya eliyle işaret ederek ‘Tek kişilik’ dedi.

Edinilen bilgiye nazaran Bayraktar’ın savcıdan görüşme müsaadesi alamadığı için Gülşen’le bir ortaya gelemediği öğrenildi. Daha sonra müsaade almak için Bakırköy Adliyesine giden Özden Bayraktar, Ozan Çolakoğlu ile tekrar cezaevine geldi. (HABER MERKEZİ)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*