Fatih Erbakan: Türkiye’nin en süratli büyüyen partisi haline geldik

Erbakan, partisinin Kahramanmaraş 2. Olağan Kongresi için kente geldi. Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde düzenlenen program öncesi partililerin coşkulu karşılaması ile salona giren Erbakan, burada bir konuşma yaptı.

Düzenlenen kongrenin yine ulusal görüş sancağını tekrar Kahramanmaraş’ın burçlarına dikmeyi hedeflediklerini söz eden Erbakan, “Erbakan hocamızın meşhur bir kelamı vardı, diyordu ki, ‘Biz büyük zaferlerimizi, topumuz tankımız düşmandan daha üstün olduğu için kazanmadık, biz bütün savaşları iman iman iman ile kazandık’ diyordu. Yine Refah Partimiz en kısa sürecin içinde bütün engellemeler ve ambargolara karşın Türkiye’nin en süratli büyüyen partisi haline gelmiştir. Yargıtay’ın açıkladığı resmi üye sayıları diyor bunu. Bir ay içerisinde 31 bin üye kaydederek yeniden şampiyon olduk ve en süratli büyüyen partisi olmayı elde ettik elhamdülillah. Gayemiz her ay aylık olarak 50 bin üye kaydetmek ve en kısa mühlet içerisinde 500 bin üyeye ulaşmaktır. Bu fedakâr üyelerimiz ve milletimizin takviyesi ile gayemize en kısa müddette ulaşacağız. Hazine yardımı olmadan, dış güçlerin yardımı olmadan, holding işverenleri, gazeteler ve televizyonlar olmadan başka bütün partilerin önüne geçtik” dedi.

Hedeflerinde 81 vilayette 681 proje olduğunu söz eden Erbakan, “81 vilayetimizin olduğu üzere Kahramanmaraş’ın da sorunlarını biliyoruz daima birlikte bunların üstesinden geleceğiz. Geçmişte olduğu üzere bugün de ulusal görüş ile kurtuluşa ereceğiz inşallah. Yine refah iktidarında borç yok, faiz yok, işsizlik yok, ek vergi koyma yok, israf yok, haksız vergiler yok, kamu mallarını yok edip satmak yok. Yine Refah iktidarında evvel millet anlayışı var, yargıda, idarede adalet var, ulusal kaynak, çalışana emekliye gelir gelmez yüzde yüz elli maaş artırımı var. Çiftçiye köylüye ucuz mazot ve ucuz elektrik var. 81 vilayetimize 681 refah projesi var. Tekrar Refah iktidarında üretim var, istihdam var, ihracat var. EYT’lilerin mağduriyetinin giderilmesi var. Atanamayan öğretmenlerin ataması var. Gardiyan devlet değil garson devlet anlayışı var. Yalnızca imtiyazlılara yalnızca iktidara yakın olanlara değil herkese refah var, bolluk var, rahmet var. Kaynak paketlerimiz hazır, projelerimiz hazır, hepsinden değerlisi makam için değil Allah isteği için çalışan ulusal görüş takımlarımız hazır” dedi.

Erbakan, Gaziantep Nizip’te meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diledi.

KAYNAK: İHA

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*