Erdoğan’a verilen her oy Kaan, Atmaca, Altay’dır

Necmettin Aydın’ın açıklamaları şu şekilde:

Dünyaya hükmeden süper güçlerin en önemli özelliklerinden birisi gelişmiş silah sanayileri ve teknolojilerine sahip olmalarıdır. Şu beş konuda en gelişmiş savaş araçlarını kendiniz üretirseniz  sizde bu süper güçler arasına katılır ve söz sahibi olursunuz. Yalnız bir tanesi yetmez beş konuda da yerli üretimi başarmalısınız.

1-Savaş Uçağı. Bu gün ABD , Rusya, Çin, İngiltere, Fıransa en yüksek teknolojiye sahip savaş uçaklarını üretmekte, satmaktadırlar.

Türkiye’de, bu ülkelerin ürettiği uçaklardan geri kalmayacak üstünlükte, adını KAAN koyduğu bir savaş uçağını piste çıkartmıştır ve ilk uçaklar 2028 de orduya teslim edilecektir. Türkiye Sihada çok başarılı, helikopterde de kritik eşiği aşmıştır. En önemlisi araba motoru yapamayan Türkiye Jet motoru üretmeye başlamıştır.

2-Tank. Türkiye uzun uğraşı ve engellerden sonra ALTAY tankının prototipini üretmiştir. Önümüzdeki beş sene içerisinde motoru dahil seri üretime geçilecektir. Yerli  kara zırhlı araç üretiminde de çok önemli bir aşamaya gelinmiştir.

3-Füze; Süper Güç olmanızın bir diğer şartıda en az 2000 km giden Füzeleri kendinizin üretmesidir. Türkiye henüz 500 km menzilli füzelerin testlerini yeni yapmıştır. Önümüzdeki beş sene içinde 2000  km ve daha uzun menzilli füzeleri yerli olarak üretebilecek potansiyele ulaşmıştır

4-Hava Savunma sistemi . Süper güç olmanızın en önemli şartlarındandır. Patriot, s400 gibi yüksek standartlı yerli hava savunma sisteminiz yoksa uçaklarınızı bile uçuramazsınız . Yakın zamanda Aselsan s 400 klitesinde bir sistemin testlerini başarı ile yaptığını duyurdu. Önümüzdeki beş yıl içerisinde yerli olarak üretilecek ve kullanıma hazır olacaktır.

5- Uçak geimsi.  Türkiye siha gemisi TCG ANADOLUYU yaparak bu alanda önemli bir avantaj sağlamıştır. Her türlü savaş gemisini yerli olarak üretme kapasitesi olan Türkiye önümüzdeki beş yıl içinde daha büyüklerini de üretecektir. Dahada önemlisi Sayın Cumhurbaşkanımızın daha büyünü de üreteceğiz dediği uçak gemisidir ve önümüzdeki beş yılda bu da başarılacaktır.

Tüm bunları satın almanızın bile ne kadar zor olduğunu yıllardır milletçe yaşıyoruz, ve inşaAllah yerli olarak üretme konusunda çok önemli eşikler aşılmış ve önümüzdeki beş yılda tüm bunların seri üretimi yapılıyor olacaktır.

BUNUN İÇİN BEŞ YIL DAHA ŞARTTIR. ONUN İÇİN ERDOĞANA VERİLECEK HER OY TOGG-TCG ANADOLU – ATMACA- ALTAY- KAAN FÜZE’ dir.

Ayrıca tüm bunlardan bağımsız olarak Süper güç olmanızın bir şartı da nükleer güce sahip olmanızdır. 2028 de tam kapasite ile çalışır olacak Akkuyu nükler satralimiz de çok önemli bir adımdır. Ama yürünecek çok daha yol vardır, ERDOĞAN ŞARTTIR.

14 mayıs seçimleri işte bunun için çok önemlidir. Hep birlikte milletçe bir karar verecğiz. Süper güç olalım mı? olmayalım mı? Bütün Türkiye düşmanları biliyor ki Erdoğan kazanırsa Türkiye beş yılda SÜPER GÜÇ olur ve artık yeni bir dünya kurulur ve hiç bir şey eskisi olmaz . İnşaallah her türlü sıkıntı ve itirazlarına rağmen milletimizin sağ duyusu galip gelecek, Sayın Erdoğan kazanacak, Türkiye kazanacak, Ümmet- insanlık kazanacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir