Bu Metaverse Coin’de Dev Kilit Açma: Satış Baskısı Görebilir!

Önümüzdeki haftaya kadar toplam Apecoin arzının %8’ini temsil eden 25 milyondan fazla APE serbest kalacak. Yüklü miktarda metaverse coin artık dolaşımda olduğu için Apecoin satış baskısıyla karşı karşıya.

25 milyon ApeCoin’in (APE) kilidi açılıyor

Bu hafta sonu boyunca 25 milyondan fazla Apecoin (APE) dolaşıma katılacak. Sonuç olarak, bu denli yüklü miktarda metaverse coin satış baskısını beraberinde getiriyor.

Aynı zamanda bir DAO token olan APE, Mart ayında piyasaya sürüldü. Apecoin’ler, Bored Ape NFT serisinin yatırımcılarına airdrop olarak hediye edildi. Şu anda dolaşımda 314 milyon Apecoin var. Önümüzdeki günlerde dolaşımdaki arzın %8’ini temsil eden 25 milyon token hareket halinde olacak.

Yuga ve BAYC kurucuları için kilit açmalar Mart 2023’te planlanırken, bu hafta sonu kilit açma, katkıda bulunanlar için ayrılmış token arzının bir parçası.

Token’lerin kime dağıtılacağı hakkında bilgi kamuya açık değil

Bununla birlikte, kripto araştırma firması Delphi Digital Cuma günü bir notta, fonların Yuga Labs için finansman turlarına katıldığı ve ApeCoin DAO’nun gelişimini desteklediği için “a16z, Animoca Brands ve FTX gibi yatırımcıları içerdiğini çıkarmanın makul olduğunu” söyledi. Delphi analistleri:

Milyon dolarlık soru, bu lansmana katkıda bulunanların tokenlerini piyasaya sürüldükten sonra satıp satmayacağıdır. Bu, APE üzerinde önemli bir satış baskısına yol açacak.

APE, sabah saatlerinde 4,80 dolardan işlem gördü. Daha piyasa geneli eşliğinde son 24 saatte %8,5 düştü. Bitcoin ve Ethereum’da düşüşteyken, Apecoin geçen aydan bu yana yaklaşık %21 değer kaybetti. Ancak yaklaşan kilit açmaya rağmen, bazı analistler, sahiplerinin Bored Ape NFT’lerine karşı kripto para ödünç almalarına izin verecek olan ApeCoin staking’in önümüzdeki aylarda temel bir katalizör görevi göreceğine dikkat çekti. Vault Finance’in kurucusu Chris Esparza bir Telegram mesajında:

Yaklaşan stake özelliği, yatırımcılara madalyonun özünü hatırlatacak çok ihtiyaç duyulan destek olacak: Bu, Bored Ape ekosistemindeki herkes için değer yaratmaktır. ApeCoin sahipleri, başka bir uygun gelir akışının başlatılacağından emin olabilirler, bu şüphesiz token’a olan ilgiyi canlandıracak ve birikime yol açacaktır.

ApeCoin DAO tarafından staking ürününü oluşturmak için seçilen şirket olan Horizen Labs, Temmuz ayında geliştirmenin devam ettiğini ve ekibin bir “Sonbahar lansmanı” veya Eylül-Aralık arası dönemi hedeflediğini doğruladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*