92 yaşındaki medya patronu Rupert Murdoch beşinci kez evleneceğini açıkladı!

Milyarder medya patronu Rupert Murdoch, yeni kız arkadaşı Ann Lesley Smith ile tanışmalarından sadece altı ay sonra nişanlandığını açıkladı. 92 yaşındaki Murdoch, bu sabah kendi gazetelerinden biri olan New York Post’a verdiği bir röportajda; 66 yaşındaki Smith’e ‘kişisel olarak seçtiği’ Asscher kesim pırlanta bir tektaşla evlilik teklif ettiğini anlattı.

DÖRDÜNCÜ EŞİNDEN YAKLAŞIK BİR YIL ÖNCE BOŞANDI

Daha önce dört kez evlenen ve dördüncü eşi Jerry Hall’dan yaklaşık bir yıl önce boşanan Murdoch, ‘aşık olmaktan korktuğunu’ itiraf ederek bir kez daha evlenme teklif etme konusunda ‘gergin’ olduğunu kabul etti; ancak Smith ile evliliğinin ‘son evliliği’ olacağından emin olduğunu söyledi.

“MUTLUYUM”

Ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Çok gergindim. Aşık olmaktan korkuyordum, ama bunun son evliliğim olacağını biliyorum. Öyle olsa iyi olur. Mutluyum.

Tahminen 17 milyar dolar değerinde bir servete sahip olan medya patronu, “Ben dörtte bir İrlandalıyım” diyerek; sevgilisine Aziz Patrik Günü’nde evlilik teklifinde bulunduğunu da paylaştı.

İKİ HAFTA SONRA ARAMIŞ

Eski bir polis vaizi olan Ann Lesley Smith ile ilişkisi Ocak ayında Daily Mail gazetesi tarafından ortaya çıkarılan Murdoch, nişanlısıyla eylül ayında California’da bir şarap bağında düzenlenen etkinlikte tanıştıktan iki hafta sonra onu aradığını anlattı.

“14 YILDIR DULUM”

Country müzik yıldızı ve iş adamı olan Chester Smith’in dul eşi olan Ann Lesley ise Murdoch ile ilişkilerini ‘Tanrı’nın bir armağanı’ olarak tanımladı ve ikisinin aynı inançları paylaştığını ve aynı dili konuştuğunu belirtti:

14 yıldır dulum. Rupert gibi benim kocam da bir iş adamıydı. Yerel gazeteler için çalıştı, radyo ve televizyon istasyonları kurdu ve Univision’un tanıtımına yardımcı oldu. Yani Rupert’in dilinden konuşuyorum. Aynı inançları paylaşıyoruz.

Smith, yeniden nişanlanmak için ‘doğru zamanı beklediğini’ hissettiğini ve ‘arkadaşlarının onun adına mutlu olduğunu’ sözlerine ekledi.

ALTI ÇOCUĞU VAR

Yaz aylarında yapılacak düğünle beşinci kez dünyaevine girecek olan medya patronunun önceki evliliklerinden ilk eşi Patricia Booker’dan olan kızı Prudence MacLeod (64), ikinci eşi Anna Mann’dan olan kızı Elisabeth (53), oğulları Lachlan (50) ile James (49) ve üçüncü eşi Wendi Deng’den olan kızları Grace (21) ile Chloe (19) olmak üzere altı çocuğu var.

Murdoch ve dördüncü eşi eski süper model Hall’un geçen yıl sona eren altı yıllık evlilikleri boyunca birlikte hiç çocukları olmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir